Andělka strážná I.

Pozn: Od ledna 2016 vytvářím Andělky pouze ve starostříbrném provedení a to z důvody lepší kvality materiálu a hezčího vzhledu.

Andělka strážná je velký přívěšek opatřený karabinkou nebo kroužkem, pomocí kterých ji můžete připevnit na tašku, kabelku, batoh apod., nebo ji pověsit na hřebíček nebo zavěsit kamkoliv do prostoru.
V ceně jsou 4 druhy motivů.

Andělky Strážné jsou tématicky zaměřeny a pakliže máte nějaké speciální přání a představu, směle mne kontaktujte, zhotovím Vám ráda Andělku na přání.
Motivy a symboly používám dle aktuálních zásob, fotografie jsou tedy vesměs ilustrativní. Andělky jsou vždy vkusně zkomponované. 

Andělka může být např.: zdravotní, hudební (kytara, klavír, housle, lesní roh, trombon, trubka apod.), sportovní, zahradnická, pro pejskaře, archeologa, historika, milovníka koček, psů či koní, jídla a pití, miminkovská, dětská, maminkovská, tatínkovská, kovbojská, turistická, pro studenta, pro závodníka, pilota, milovníka automobilů, motocyklů, dělnická i intelektuálská, rybářská, kadeřnická, švadlenkovská, cyklistická, tenisová, cestovatelská, domácká, poštovní, svatební atd. atd..

Můžete ji namodelovat na míru sobě a nebo jako dárek pro blízkého člověka.

NAPIŠTE MI DO POZNÁMKY K OBJEDNÁVCE, O JAKÉ TÉMA MÁTE ZÁJEM.
Děkuji.

250,00 Kč
Copyright © 2020 | Jana Dobruská