NAPSALI JSTE MI

...a já Vám děkuji za zpětnou vazbu, kterou s Vaším svolením uveřejňuji:

Dobré ráno, tak po včerejším Vašem zásahu to bylo super, byla jsem uvolněná a tak nějak celkově jsem měla dobrou náladu, unavená jsem nebyla vůbec. Dneska ráno jsem se po dlouhé době nevzbudila úplně rozlámaná, takže taky perfektní! Jen trochu cítím šíjové svaly, ale s tím jsem na základě Vašeho upozornění počítala.Jinak mne opravdu nic nebolí! Moc děkuji! 🤩 Marie K.

Dobrý den, hlásím, dneska rameno téměř neboli, poprvé jsem si oblíkala bundu bez kreativních otáček 😂 Děkuju moc!!! Míša J.

Bylo to s Vámi úžasné, jsem ráda, že jsem na Vás dostala kontakt a už se těším na další fyzio s Vámi🍀Zuzka M.Dobré ráno, hlásím, že se cítím božsky 🙏, mám odcvičeno 💪a medituji😌 si na naší zahrádce🏡, kam jsme včera večer odjeli, díky moc a už se těším na další z technik, zbavila jste mě bloků nejen na těle, ale i na duši, velké díky 🥰 přesně tak jak přistupujete k tvorbě, přistupujete všemi smysly i k člověku a to je potom ta dokonalost, slast a pohoda... Hlavně si na nás nezničte ruce, to bychom fakt nedali! 😘💙 Renata L.

Krásný den Jani, moc děkuji za včerejšek, bylo to úžasné, jste úplně nejšikovnější 👏👏👏. Cítím se fantasticky, nic nebolí a i nožičky jsou jako nové 👏👏👍👍😇😇❤❤ Děkuju, že jste mi vstoupila do života a tak hezky se staráte (nejen) o moje tělíčko 🦴👣🙌🙏🙏🙏 Mějte se krásně a těším se na příště. Lenka T.

Dobrý den, paní Dobruská! Od příště prodlužuji určitě z hodiny na hodinu a půl (děkuji, že jste mi včera tu půlhodinu navíc věnovala "z Vašeho"). U Vás to opravdu není ztracený čas, nemám slov. Když ještě vezmu v potaz to, že to k Vám mám kousek, tak si poskočím! Snad Vám nebude vadit, že jsem dala kontakt na Vás také mojí snaše. Moc Vás pozdravuji, vřele děkuji a těším se za 14 dní na viděnou! Valerie V.

Dobrý den Jani, cítím se báječně. Ty dva "uzle" na zádech bolí na omak, ale jinak je necítím. Zadní strana stehna se uvolnila a je v pohodě. První sada cvičení na ten hluboký stabilizační systém je pro dnešek odcvičena, je to fuška to udržet 🙈 takže dneska odpoledne budu jen držet a dýchat, ať si to nacvičím. Těším se zase na příště a budu poctivka, tak to snad příště už poznáte 😁😁😁A update, noha super, bolest v rámci normy, dnešní běh parádička. Pak protažení, takže se i ohnu, neboli to ani v sedu ani při chůzi 😍😍😍😍 Máte magické ruce. No já měla dneska ráno taaak moc velkou radost... a ještě postřeh - ten levý palec na ruce je mnohem lepší a to i na omak 🙂🙂 Bára J.

Milá paní Janičko, tak dnes opravdu cítím, že jsem u Vás byla 🙂 (a to jsem ještě nezačala naplno cvičit dle Vašich instrukcí). No, co čekat po tak důkladné péči 😇🙏 a po 100 letech zanedbávání se🙏 Stejně mám dnes od Vás naordinovaný spíš klid a relax, což je skvělé 😉 Bylo to, jak se říká, "husté" 😀 Jste machr. Pomoc jsem nyní vyhledala až po letech problémů s kyčelním kloubem a bederní páteři. Škoda jen, ze jsem péči Vašich kvalit nevyhledala už dřív. Než se opět uvidíme, se mějte dobře! Iva D.

Milá paní Jano, neskutečně jsem si u Vás odpočinula. Ne, že bych dneska necítila po Vašem působení tělo, ale je to tak pozitivní, že to ani nebudu umět dobře popsat. Díky za kafíčko a úplně jste mne dostala s tou relaxační hudbou! Zmínila jsem to jen tak a opravdu mne ani ve snu nenapadlo, že to dokážete v tu ránu zařídit. Takže příště prosím zase!! Děkuji moc za všechno a za dva týdny nashle! Věra K.

Janičko, zdravím Vás! Děkuji Vám za tu magickou energii, kterou jste mne obklopila. A ještě spolu s vůní a relaxační hudbou jsem se po letech opět cítila opravdu báječně. Přímo po výkonu a i dnes se cítím moc dobře, byla jsem příjemně unavena a mám dojem, že krční páteří pohybuji o dost lépe! Příště Vám předvedu sadu svých cviků, které už roky používám k rozhýbávání těla a snad mne opravíte, myslím, že nedělám už dávno všechno dobře. A taky doba pokročila, tak se budu těšit na něco nového od Vás!Daniela L. Milá paní doktorko, ráda bych Vám poděkovala za Vaši péči a hlavně za Váš přístup celkově. Vrátila jste mi optimismus :)) Neodpustím si ještě dodatečně vyjádřit údiv nad tím, jak je možné, že tak drobná osoba má takovou páru a výdrž :) Musím Vás dohnat, jsme stejný ročník! :)))  Už teď se těším na další návštěvu...Svatka S.Dobrý podvečer, paní Jano, užila jsem si to u Vás, jako už dlouho ne 🍀 ...a už teď musím říct, že ta bolest u palce povolila 😱🙂 A hlásím, že roluji chodila míčkem v práci pod stolem 😀 Monika M.

Ahoj Jano! Znova se ozývám, je to každým dnem lepší! Dneska už se můžu otočit a protáhnout se bez nějaké velké bolesti. Nedá se to srovnat s předchozími dny 😇😇 takže mám radost a děkuju moc! A musím k Tobě poslat mamku! Viki K.

Dobrý den, tak podávám hlášení 🙂 Zalezla jsem včera do postele o půl 9, jak jsem byla vyřízená😃 Večer jsem měla lehkou zimnici, jak jste mne dopředu upozornila, tak to úplně sedí! Dnes mám pocit, jako bych včera strávila nějaký čas ve fitku 😃 to jsem nečekala, že fyzio bude mít takový efekt přesto, že jste mne nijak nemučila 😃 😃 Co se chodidel týká, tak zde cítím, že se nimi něco stalo - pocitově jako kdyby z nich někdo ubral třeba 10kg 😃 Zkrátka mám pocit výrazně lehčích chodidel. Jinak už dlouho denně vstávám s pocitem těžkých nohou, tohle je vážně obrovská změna.A Vy jste mi sedla jako člověk 😊 a těším se moc na další návštěvu u Vás😊 Lída T.

Milá paní Jano, bylo to u Vás super! S chodily jste mi hodně! pomohla. Vy ani nevíte, co pro mně děláte. Včera jsem zrušila rehabilitaci v nemocnici "............", nechám si jen Vás. Tak se těším na další a přinesu Vám tu knihu od hradčanských domech, na kterou jsem minule zapomněla. Helena L.

Takže, milá Janičko. Děkuji Vám za včerejší fyzioterapeutickou "chvilku", která se díky Vaší péči a obrovskému zájmu o stav mého těla, notně prodloužil nad rámec plánovaného. Kromě velmi pohodového, sympatického a velmi přínosného času, který byl zároveň (díky Vaší empatii) pohlazením po duši 🤗, se můj stav po těsném odchodu z ordinace nacházel, jako bych byla na obláčku, cítila jsem se jak znovuzrozena!!🤗 Po domácí koupeli, jsem ulehla do postele, kde jsem již v naprostém klidu, lehce, zdálky pociťovala svalstvo. Nicméně dnes ráno po probuzení, jsem vyskočila jak jiřička a zvládla jsem s obrovskou energií to, co jindy standardně za tři dny. Takže, ještě jednou velice děkuji a budu se příští měsíc, pokud Vámi čas dovolí, nesmírně těšit. Monika K.💜

Paní Jano, musím Vám sdělit, jak se mi ulevilo. A moje oblíbené avokádo k večeři - spokojenost úplná, kéž by to chvíli vydrželo! Už večer to byla taková úleva, že to nedokážu popsat. Pustila jsem si Sinatru a myslela jsem, že budu tančit. Příště už budu psát jen heslo "Sinatra!" a Vy už budete vědět, že tlapky jsou perfektní. A já jdu teď odtančit k volbám! 
Libuše L.

Jsi neuvěřitelná!!!!! Cítím teď hodně věcí úplně jinak. Tak hloubkově se mi na záda ještě nikdo "nepodíval". A taky najednou vím, že mám nohy, jako bych si to před tím nikdy neuvědomila. Chci okamžitě další termín! A strašně jsem si to užila. 
Lenka P.

Copyright © 2020 | Jana Dobruská